Zuhuratbaba mah. Dr. Tevfik Sağlam cad. No:6/A Bakırköy/İSTANBUL battalgazi
0554 190 87 67
tr

Kulak Kalıpları

Anasayfa » Kulak Kalıpları

Özel Kalıbın Yapılması

İşitme Cihazı Kalıpları özel yapılmaktadır.Gelişim çağında olanların genel itibariyle 6 ayda bir kalıp değiştirmeleri, yetişkinlerin ise senede bir kalıp yenilemeleri, sağlık açısından tavsiye edilir. Kulak arkası cihaz kullanıp, sıcak ve nem oranı yüksek olan bölgelerde oturanlara terleme ve kaşıntıya karşı sert kalıp kullanmaları önerilir.İsteğe bağlı olarak değişik renklerde  kalıplar üretilmektedir.

Kalıp Temizliği

İhtar:  Hiçbir zaman işitme cihazınızı yıkamayınız               

Kanal içi kalıp: Kanal içi İşitme cihazı kalıbı  her gün temizlenmeli, filtre kontrol edilmelidir.

Kulak arkası kalıp: Sert kalıp, biopar vb. kulak arkası kalıplar kulak kalıbı için özel yapılmış otovita dezenfekte spreyi ile günde bir kaç kez temizlenmesi Kulak mantarı ve kulak enfeksiyonlarının oluşumunu engellemektedir.

  1. Önce kalıbı cihazınızdan ayırınız.
  2. Kir varsa, fırça veya yumuşak bir havlu ile  temizleyin
  3. Kalıbı suyun altında temiz yıkayın
  4. Kalıbı iyi kurutun, hortumun kuruduğuna emin olunuz. Çünkü hortumda kalan bir damla su dahi, hem duymanızı engelleyecek hem de cihazını bozacaktır. En ideali hortumu pompa ile temizlemektir

Kişiye Özel Biopar Kulak Tıkacı

Aşırı gürültülü ortamda çalışan personelin işitme kaybına neden olan gürültüleri minimuma indiren ve kulağına su kaçırılmaması gereken hastalar için havuzlarda ve banyo esnasında kullanabileceği kişinin kulak izine göre firmamızda yapılan özel kulak tıkaçları vardır.     

İşitme Cihazı Fiyat Teklifi İçin HEMEN ARA
Mesaj Gönder
Fiyat Almak İstiyorum
Odyo İnci İşitme Merkezlerine Hoş Geldiniz🙂