Zuhuratbaba mah. Dr. Tevfik Sağlam cad. No:6/A Bakırköy/İSTANBUL
tr

İŞİTME CİHAZI FİYATLARI 2020

21.11.2019
723
İŞİTME CİHAZI FİYATLARI 2020

‘‘ İşitme cihazı markaları, işitme cihazı fiyatları, kulak içi işitme cihazı, görünmeyen işitme cihazı fiyatları, duyuyorum ama anlamıyorum, en ucuz işitme cihazı fiyatları, en iyi işitme cihazı markası hangisidir ?’’ gibi sorulara sıkça rastlamaktayız. Size en yakın işitme merkezi Odyo İnci İşitme Cihazları olarak bu sorulara bir göz atalım:

En İyi İşitme Cihazı Markaları Nelerdir ?

Hastalarımızın odyolojik bulgularını inceliyor, detaylı bir şekilde işitme kaybının derecesini ve sosyal yaşamını analiz ediyoruz. Bu şekilde hastalarımızın işitme kaybına en uygun işitme cihazını belirlemiş oluyoruz. Doğru işitme cihazı kullanımı ile işitme cihazına alışma süreci daha kolay şekilde gerçekleşmektedir.

Ufak Bir İpucu: Kendinizi rahat hissettiğiniz, yüksek verim alabildiğiniz işitme cihazı; sizin için en iyi işitme cihazıdır.

İşitme Cihazı Fiyatları 2019

İşitme kaybınızın derecesi, işitme cihazından beklentileriniz, işitme öykünüz bizim için değerlidir. Kulak arkası işitme cihazı fiyatları, kulak içi işitme cihazı fiyatları, görünmeyen işitme cihazı fiyatları için İşitme Uzmanımızla iletişime geçerek detaylı bilgi edinebilir ve ücretsiz randevu oluşturabilirsiniz: 0554 190 87 67

Ziyaretçi Yorumları - 4 Yorum
 1. Damla dedi ki:

  Kulak içi işitme cihazı kullanıyorum değiştirmek istiyorum fiyatlarınızı öğrenebilir miyim

  1. Odyo İnci dedi ki:

   Merhaba Damla Hanım, 0554 190 87 67 numaralı telefondan bize ulaşarak kulak içi işitme cihazları fiyatları hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 2. Emin mercan dedi ki:

  Kulak çınlaması var ince sesler de sıkıntı var

  1. Odyo İnci dedi ki:

   Merhaba Emin Bey, çınlama terapi özellikli işitme cihazlarımız hakkında detaylı bilgi için bize 0554 190 87 67 numaralı telefondan ulaşabilir veya şubelerimizde ücretsiz deneme yapabilirsiniz. 😊

İşitme Cihazlarımız Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: