iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Zuhuratbaba mah. Dr. Tevfik Sağlam cad. No:6/A Bakırköy/İSTANBUL battalgazi
0554 190 87 67
tr

İşitme Cihazı Alırken Hangi Konulara Dikkat Etmelisiniz?

28.01.2021
481

İşitme cihazı alırken dikkat edilecek noktalar, işitme cihazı seçerken neye bakılır, işitme cihazı satın alırken hangi konular önemli, işitme cihazı neye göre alınır, işitme cihazı alırken önemli bilgiler nelerdir?

İşitme cihazı kullanmak için araştırma yapan hastalarımızın dikkat etmesi gereken önemli maddeler şunlardır:

T.C. Sağlık Bakanlığı Tarafından Ruhsatlı Bir İşitme Merkezi Olmalı.

Hizmet almak istediğiniz işitme merkezi, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından verilen ruhsata sahip olmalıdır. Böylelikle işitme merkezinin, gerekli standartları ve sorumlulukları karşıladığına dair bilgi sahibi olabilirsiniz.

Alanında Tecrübeli, Bilgi Sahibi Ve Değer Odaklı Bir Ekip Bulunmalı.

Tecrübeli ve mesleki bilgisi yeterli olan sağlık danışmanı, size işitme kaybınıza en uygun işitme cihazını seçmeniz konusunda yardımcı olacaktır. Böylelikle daha iyi işitecek ve daha faydalı bir sağlık hizmeti almış olacaksınız.

İşitme Kaybınıza Uygun Geniş Bir Ürün Yelpazesi Bulunmalı.

İşitme kaybınıza uyumlu farklı modelleri deneyimlemek, işitme cihazı seçiminde size avantaj sağlayacaktır. Böylelikle daha doğru bir karar vermiş olacaksınız.

Yetkili Teknik Servis Altyapısı Bulunmalı.

İşitme cihazınız için; periyodik bakım, bozulma ve arıza gibi durumlarda teknik servis ihtiyacı duyabilirsiniz. Bu nedenle işitme merkezinin teknik servis altyapısının bulunması sizin için faydalı olacaktır.

Güler Yüzlü Ve Güvenilir Bir Hizmet Anlayışı Olmalı.

Hepsinden önemlisi; işitme uzmanınızın güler yüzlü, çözüm odaklı ve güvenilir bir hizmet sunması gereklidir. Böylelikle işitme cihazı kullanım süreciniz boyunca mutlu bir deneyim yaşamış olacaksınız.

Merak ettiğiniz konular hakkında bizi arayabilir veya şubelerimizden bilgi alabilirsiniz.

Bi’ telefon kadar yakınız: 0554 190 87 67

Size en yakın şubemizi görüntülemek için tıklayın.

Ziyaretçi Yorumları - 6 Yorum
 1. Altay Canyay dedi ki:

  Merhaba SGK anlaşmanız var mı

  1. Odyo İnci dedi ki:

   Merhaba Altay Bey, evet SGK ile anlaşmamız mevcuttur. Emekli, çalışan ve yeşilkartlılar SGK indirimi ile birlikte işitme cihazı alabilmektedir.

 2. Ali Kemal dedi ki:

  Emekliyim işitme cihazı alabiliyor muyum

  1. Odyo İnci dedi ki:

   Merhaba Ali Kemal Bey, evet emekliler için olan SGK indiriminden faydalanarak işitme cihazı alabilirsiniz. Detaylı bilgi ve ücretsiz işitme cihazı denemesi için bizi arayabilirsiniz: 0554 190 87 67

 3. Gizem dedi ki:

  Merhabalar 25 yaşındayım çalışmıyorum babam ssk emekli ani işitme kaybı oluştu sol kulağımda tintinus varmış doktorum cihaz kullanmamı söyledi cihaz kullaniminda çınlama sesi yok oluyor mu cihazlarınız hakkında bilgi almak istiyorum fiyat bilgilerini rica edebilir miyim

  1. Odyo İnci dedi ki:

   Merhaba Gizem Hanım,
   Tinnitus terapi özelliği bulunan cihazlardan kullanan hastalarımızda belli bir oranda çınlamada azalma gözlemlemekteyiz. Çınlamanın türü, seviyesi, işitme kaybınızın frekans bazında değişkenliği vb. konuları inceleyerek daha detaylı bilgi aktarımı sağlayabiliriz. Sonrasında da işitme kaybınıza en uygun işitme cihazı fiyatları hakkında bilgilendirebiliriz. İşitme uzmanlarımıza 0554 190 87 67 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.😊

İşitme Cihazı Fiyat Teklifi İçin HEMEN ARA
Mesaj Gönder
Fiyat Almak İstiyorum
Odyo İnci İşitme Merkezlerine Hoş Geldiniz🙂